مالیبو مارکت مالیبو مارکت


 راهنمای تخصصی خرید لوازم شیرینی پزی و لوازم منزل


مهمترین ابزارشیرینی پزی که هر آشپزخانه به آن نیاز دارد

دنیای شیرینی پزی، مملو از وسایل و ابزار مورد نیاز برای قنادی است. از ابزارهای پایه ای مانند وردنه تا رینگ برش کیک و میز گردان... در این بین برخی از ابزارها برای پخت کیک ضروری هستند و هر کدبانوی خانه دار می بایست آنها را در وسایل آشپزخانه خود جای دهد. وسایل ارزان قیمت و ساده ای که شما را به یک قناد حرفه ای تبدیل میکند. 

متخصصان شیرینی پزی مالیبومارکت در این مقاله ابزارهای شیرینی پزی لازم برای هر آشپرخانه را در اختیار شما قرار می دهند.با ما همراه باشید...

ضروری ترین ابزار شیرینی پزی را  دنبال کنید...

 

کاملترین راهنمای خرید لوازم کیک و شیرینی پزی

خیلی از افراد تازه کار و حتی قنادان حرفه ای در انتخاب لوازم قنادی و شیرینی پزی دچار اشتباه می شوند و علی رغم تکنیک های صحیح قنادی و شیرینی پزی به نتیجه مطلوب نمی رسند. رمز یک شیرینی پزی موفق استفاده صحیح از وسایل قنادی و شیرینی پزی برای پخت هر نوع کیک و دسر است.

 برای درک اهمیت موضوع کافی است به پاسخ این سوال فکر کنید که کیک تخته ای در قالب تفلون بهتر پخته می شود و یا قالب سیلیکونی؟ آیا از پاسخ خود مطمئن هستید؟ چه ابزارهایی برای پخت کیک و دسر می شناسید؟

راهنمای جامع خرید لوازم شیرینی پزی را دنبال کنید...

 

شناخت ابزار کیک پزی در آشپزخانه مالیبو


بسیاری از مردم بر این باورند اگر به دنبال آموزش کیک و پخت شیرینی روند و به آن علاقه نشان دهند، ملزم به صرف هزینه و خرید انواع ابزارهای آن هستند . کافیست مدیریت را در دست گرفته و با تهیه ابزار ضروری شروع به کار کنید. مالیبو قصد دارد شمارا علاوه بر شناخت ابزار اولیه کیک پزی با نحوه کاربرد آنها نیز آشنا کند

 

پیمانه های اندازه گیری ، قالبهای کیک پزی در یک نگاه...

 

مواد اولیه قنادی و شیرینی پزی چه هستند؟


اگر به تازگی شیرینی پزی را آغاز کرده اید ،آشنایی با مفاهیم و مواد اولیه قنادی یکی از ضروریات خواهدبود . انتخاب صحیح مواد اولیه کیک پزی به همراه خرید تازه ترین و مرغوب ترین نوع مواد استفاده شده در تهیه کیک و شیرینی یکی از ملزومات اساسی تهیه یک کیک خوب میباشد. در پست زیربا مالیبو همراه شوید و قدم به قدم در دنیای شیرینی پزی گام بردارید.             

با مواد اولیه کیک و شیرینی آشنا شویم...

 

پیشنهادات ویژه

 

مالیبو ، فروشگاه لوازم قنادی و شیرینی پزی با سابقه 40 ساله ، بزرگترین مرکز پخش ابزار و مواد اولیه قنادی میباشد .

مالیبو اولین مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم قنادی و شیرینی پزی است. با مالیبو آگاهانه تصمیم بگیرید و با خیال راحت خرید کنید. آموزش های شیرینی پزی مالیبو را هر روز در بخش بلاگ دنبال کنید و به یک شیرینی پز حرفه ای تبدیل شوید

با مالیبو  با آگاهی کامل، لوازم قنادی با کیفیت را تهیه نمایید و با بهترین و بروزترین دستورالعمل ها بهترین کیکها و دسرها را سرو کنید

مواد اولیه شیرینی پزی شامل ( انواع آردها ،افزودنی های مجاز ، پودرهای آماده ) ابزار شیرینی پزی شامل ( پیمانه اندازه گیری ، ابزار شکل دهی ، قالب های کیک و شیرینی ) تم تولد شامل ( فشفشه ، برف شادی ،کلاه ، شمع ، بادکنک ) در این فروشگاه موجود میباشد.

 

جدا از سایت فروشگاهی ، میتوانید اپلیکیشن مالیبو را بر روی گوشی خود نصب کرده و در هر لحظه اقدام به خرید نمایید و یا از آموزش های شیرینی پزی به روز با خبر شوید .

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مالیبو مارکت می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top